Relax centrum Kolštejn

Relax centrum Kolštejn
Branná 60
788 25 Branná
/ Zobrazit mapu
Relax centrum Kolštejn v Branné je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy, to vše pod jednou střechou! Kombinace pohádkového prostředí Ramzovského sedla, komfortních služeb našeho <st

Navštivte náš Vitální svět a vychutnejte si nejpůsobivější WELLNESS v České republice! Pro pořádání seminářů a výjezdních porad jsme dokonale přizpůsobeni díky kompletním službám, které jako firma potřebujete. Navíc nabízíme vždy něco navíc!

Místnosti jsou vybaveny dataprojektorem, plátnem, audio technikou, flipcharty, Wi-Fi připojením. K dispozici je možnost tisku a kopírování.

Komfortní ubytování za příjemné ceny (25 pokojů). Vkusná restaurace s výbornou kuchyní, složení rautů dle individuálních potřeb. Přizpůsobivé zasedací místnosti s coffeebreaky. Dokonalé zázemí pro volný čas a zábavu v moderním bowling baru.

Profesionálně provedené rozvojové programy a adrenalinové aktivity nejen pro firemní kolektiv (teambuilding, teamspirit,..)

Dokonalé vyžití v nejpůsobivějším wellness centru, tradiční i netradiční masáže v rodinném prostředí, obohacení programu v hotelovém bazéně se slanou vodou.

Firemní balíček ke stažení zde.

Kontakty:
drapal@relaxkolstejn.cz +420 736 632 039 www.relaxkolstejn.cz
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 120 osob
Kapacita celkem: 160 osob
Sálů: 3